+380 44 538-00-06 многоканальный

Представництво міжнародної компанії Egger обирає обладнання RicohАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

Високонадійні та якісні технології обладнання Ricoh цінують по всьому світу, йому довіряють провідні друкарні та типографії у передових та розвинутих країнах світу, а завдяки компанії «Мегатрейд» ще більше українських компаній дізнаються про ці неймовірні друкуючі пристрої японської компанії. Так нещодавно ще одним щасливим власником обладнання Ricoh стало представництво міжнародної компанії Egger. І це не дивно, адже «Мегатрейд», як дистрибутор Ricoh в Україні, може запропонувати найконкурентніші переваги на ринку цифрового друку: довга та плідна історія співробітництва із Ricoh, власний великий склад техніки, витратних матеріалів та запчастин, штат сервісних інженерів із багатолітнім досвідом, партнери по всій Україні, найкоротші строки реагування на виклик.


Отже, представництво міжнародної компанії Egger обрало БФП моделі Ricoh MP C307SPF для документообігу у власному офісі. Висока якість – це саме те, чим вирізняється цей кольоровий БФП формату А4 MP C307SPF від Ricoh. Зручна 10,1-дюймова смарт-панель управління дозволяє легко контролювати виконання завдань, а варіативні мобільні можливості забезпечують підтримку друку практично з будь-якого пристрою завдяки AirPrint, Mopria і додатку Ricoh Smart Devices Print&Scan.

15293.jpg.png

Високопродуктивний однопрохідний автоподатчик документів прискорює процес виконання завдань і підвищую продуктивність, в той час як низьке споживання електроенергії зменшує витрати.


  • Потужний процесор Intel гарантує високу продуктивність і широкі програмні можливості
  • 10,1-дюймова смарт-панель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом
  • Підтримка смарт-пристроїв на базі ОС iOS та Android
  • Високопродуктивний однопрохідний автоподатчик документів значно прискорює процес сканування та копіювання
  • Найнижче споживання енергії у своєму класі


Таким чином, вітаємо компанію Egger, що займається виробництвом меблів, внутрішнім оздобленням, дерев’яним домобудівництвом та оздобленням полів, із придбанням апарату Ricoh MP C307SPF та бажаємо вдалої роботи! Якщо вас також цікавлять рішення компанії Ricoh, звертайтесь до нас за електронною адресою: ricoh@megatrade.ua або заходьте на нашу презентаційну сторінку ricoh.megatrade.ua.
Поделиться:

Назад к списку