+380 44 538-00-06 многоканальный

Перший воркшоп із зарядних станцій для партнерівАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

Київ, Україна, 25 жовтня 2018 року – компанія «Мегатрейд», офіційний дистрибутор зарядних станцій для електромобілів Delta Electronics, Ecotap та Elinta Charge в Україні, провела перший воркшоп з популяризації електрозарядної тематики в країні для ключових партнерів. Ціль цього воркшопу – презентація зарядного обладнання для електромобілів зазначених виробників та програмного забезпечення від партнерів OnCharge, підвищення обізнаності партнерів серед основних питань цієї тематики, а також формування конкретної зацікавленості завдяки презентації детальних кейсів.


Воркшоп розпочав Олексій Колпаков, керівник відділу продажів зарядних станцій, «Мегатрейд». В своїй доповіді він навів загальні статистичні дані розвитку електромобільної інфраструктури в Україні, звернув особливу увагу на екологічність та більшу ефективність альтернативного виду палива у порівнянні із природними, та презентував портфель компанії «Мегатрейд» з напрямку дистрибуції зарядних станцій. Як було зазначено вище, наш портфель представлений зарядними станціями постійного та перемінного току таких виробників, як Delta Electronics з Тайваню, Ecotap з Нідерландів та Elinta Charge з Литви. Крім того, Олексій наголосив на конкретних перевагах певного обладнання над рішеннями як міжнародних, так і вітчизняних виробників:


  1. Комплектація на основі компонентів перевірених брендів;
  2. Гарантія від виробника та сервісна підтримка з боку «Мегатрейд»;
  3. Конкурентні переваги певних моделей, зокрема, модульність силових елементів або підвищений антивандальний захист корпусу обладнання;
  4. Відкритий протокол OCPP, який дозволяє встановлювати різноманітне програмне забезпечення та керувати зарядною станцією на свій розсуд;
  5. Готове комплексне рішення, яке складається з безпосередньо обладнання (зарядна станція) та хмарного програмного забезпечення для керування станцією та налаштування платежів (OnCharge).

Другу частину воркшопу провів Юрій Дмитришен, CEO Charge Group LLC, презентувавши хмарний сервіс власної розробки – OnCharge. Головне призначення цього сервісу полягає у тому, що він дає власнику або оператору зарядної станції майже безмежні можливості налаштування та керування власною зарядної інфраструктурою. Отримуйте детальну інфографіку з використання кожної зарядної станції як у режимі реального часу, так і за певний період, вибирайте власні тарифи та відслідковуйте статистику надходження платежів або споживання електроенергії. Іншими словами – встановлюйте власні правила гри! Більш детально про OnCharge та відкритий протокол OCPP ви можете дізнатись у нашому огляді інфраструктури електрозарядних станцій.


Нагадуємо, що це лише перший подібний воркшоп, і надалі ми плануємо проводити їх на регулярній основі. Чекайте оголошень про наступний воркшоп! Свої запити та питання надсилайте за електронною адресою: ev_charges@megatrade.ua.
Поделиться:

Назад к списку