+380 44 538-00-06 многоканальный

Обговорення гендерної рівності на дискусії у Бізнес-школі МІМАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

В силу багатьох обставин в нашому суспільстві існують певні стереотипи, що жінки не здатні ефективно очолювати керівні посади. Чи насправді це так, обговорювалось під час дискусії на тему Гендерної рівності в Бізнес-школі МІМ.


Фахівці з розвитку персоналу «Мегатрейд» завжди з величезною чуйністю та турботою ставляться до усіх співробітників компанії, тому вони не могли пройти повз такого непростого, а можливо навіть болючого, питання, як гендерна нерівність на керівних посадах. 27 березня Бізнес-школа МІМ у Києві провела дискусію у форматі менеджмент-кафе, під час якої обговорювались питання гендерної нерівності, та як це позначається на якості керівництва. Модераторами дискусії були віце-президент МІМ В’ячеслав Покотило, директор програми PMD «Менеджмент і лідерство» Олександр Сударкін і віце-президент «IT-Інтегратор» Надія Омельченко.


Незважаючи на подекуди діаметрально протилежні думки, головний висновок дискусії полягав у тому, що манера керівництва жінок та чоловіків майже не відрізняється. У більшості випадків все залежить не від статі, а від характеру. Жінки на керівних посадах однаково спілкуються із співробітниками, приділяють приблизно однаковий час роботі, що і чоловіки, а тому є не менш ефективні.


Крім того, учасники дискусії дійшли до висновків, що рівень впливу жінок на виробничі процеси безпосередньо залежить від того, наскільки співробітники компанії схильні до стереотипів. Адже існують чоловіки, які за жодної умови не погоджуються працювати під керівництвом жінки.


Дякуємо усім за цю палку, проте важливу для суспільства дискусію. До нових зустрічей!


Детальніше – за посиланням: https://kfund-media.com/genderna-rivnist-3-pidhody-do-delikatnogo-pytannya/

CZHY7297.jpg CZHY7357.jpg

CZHY7345.jpg CZHY7376.jpg

CZHY7213.jpg CZHY7235.jpg
Поделиться:

Назад к списку