+380 44 538-00-06 многоканальный

«Мегатрейд» запрошує на конференцію ЦОД 2018Автор: Пресс-служба Мегатрейд

6 березня цього року відбудеться 11-та конференція ЦОД, що кожного року організовує журнал «Сети & Бизнес». За традицією «Мегатрейд» виступає проектним партнером заходу.


Завітайте до нашого стенду і ви дізнаєтесь багато корисного!


По-перше, ми презентуємо новітнє ДБЖ Eaton 9PX2200IRT3U та розповімо, чим воно відрізняється від конкурентів. Головна особливість цих ДБЖ – це коефіцієнт потужності, що дорівнює одиниці (кВа=кВт), що дозволяє живити більше обладнання при однакових значеннях повної потужності. Цей продукт також має високу ефективність, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію і знизити витрати на охолодження. ДБЖ ідеально підходить для захисту віртуальних серверів, мережних пристроїв і невеликих систем зберігання даних. На усі ваші запитання залюбки відповість Надія Агафонова – менеджер відділу продажів Eaton та Павло Прокопів – керівник напряму ДБЖ Eaton.


Також на нашому стенді ви знайдете інформацію щодо нових рішень від виробника Delta. В першу чергу – це ДБЖ Delta Amplon N-Серии 6/10кВа, а також Delta 500 кВа. Проте технічні рішення – це не єдині досягнення Delta, адже особливу цікавість викликає нове програмне забезпечення для моніторингу ЦОД. До ваших послуг – консультант по системам енергоживлення, Мегатрейд, а також Дмитро Гуляєв – керівник напряму інфраструктури ЦОД Delta.


Отже, чекаємо на вас на нашому стенді.
Поделиться:

Назад к списку