+380 44 538-00-06 многоканальный

Мегатрейд та Ricoh забезпечили фінал Ліги Чемпіонів друкуючими пристроямиАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

Наприкінці травня в Києві відбулася дійсно історична подія – фінал Ліги Чемпіонів УЄФА. Подібні спортивні або культурно значущі заходи відбуваються не так вже й часто, отже було дуже важливо підійти з усією відповідальністю до організації та проведення цієї події. Саме тому «Мегатрейд» спільно з Ricoh Germany та Ricoh International долучилися до організації фіналу, а точніше – забезпечення об’єктів УЄФА друкуючими пристроями Ricoh.


Варто зазначити, що напередодні проведення фіналу Ліги Чемпіонів у Києві компанія «Мегатрейд» сумісно із Ricoh Germany та Ricoh International були обрані для організації документообігу на об’єктах УЄФА. Серед головних локацій, де були встановлені БФП Ricoh – Олімпійський стадіон, стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського, КМДА, Палац Спорту, OceanPlaza, Hotel Hyatt. І це лише невеликий перелік локацій, де були встановлені друкуючі пристрої Ricoh.


На кожній з цих локацій був встановлений БФП Ricoh, а також було проведене налаштування пристрою та навчання персоналу роботі із друкуючим апаратом.


Нагадуємо, що нещодавно компанія «Мегатрейд» отримала статус Ricoh Solution Partner в сегменті CIP (Cutsheet and Industrial Printing) під час проведення конференції Ricoh International Business Partner Conference 2018 у Південній Африці.


Також не забувайте, що вже розпочалися продажі оновленої моделі Ricoh Pro C7200X. Усі подробиці можна знайти на нашій презентаційній сторінці http://ricoh.megatrade.ua/.

IMG_20180521_150301.jpg UEFA Office UWCLF Stadium 3.jpg
Поделиться:

Назад к списку