+380 44 538-00-06 многоканальный

"Мегатрейд": стратегічний партнер Datacenters & Security Innovations Forum 2018Автор: Пресс-служба Мегатрейд


DSC_3376.JPG

Бізнес-сезон вже в самому розпалі, тому ми не сидимо на місці! 12 вересня відбувся Datacenters & Security Innovation Forum 2018, на якому компанія «Мегатрейд» виступила у якості стратегічного партнера.


Під час інформаційної частини форуму «Мегатрейд» разом із партнерами виступив з суттєвим блоком доповідей. Зокрема, Антон Кириленко, провідний інженер з СЗД, «Мегатрейд», провів презентацію на тему «NetApp HCI. Гнучка гіперконвергентна інфраструктураю Від традиційного ЦОД до гібридної хмари за один крок». Дмитро Гуляєв, керівник напрямку інфраструктури ЦОД, Delta Energy Systems, презентував доповідь на тему «Delta: Інновації в безперебійному енергоживленні ЦОДа. Високонадійні, енергоефективні інфраструктурні рішення». Сергій Сопов, представник компанії Panduit, розповів про нові рішення для центрів обробки даних у своїй презентації «Зростаючий ЦОД – рішення від Panduit”.


У виставковій частині форуму компанія «Мегатрейд» підготувала презентаційний стенд, на якому продемонструвала ДБЖ Eaton 9SX. Також з області енергоживлення та енергоефективності усі відвідувачі нашого стенду мали можливість ознайомитись із зарядними станціями для електромобілів від голландського виробника Ecotap. Крім того, на стенді біли представлені комплексні рішення з відеоспостереження на базі відеокамер Milesight, програмного забезпечення Network Optix.


Якщо ви не встигли поспілкуватись із нашими фахівцями, проте у вас залишились питання, звертайтесь до нас за адресою office@megatrade.ua. Ми завжди будемо раді відповісте на усе, що вас турбує!


Більш детальний фотозвіт шукайте на нашій сторінці у Фейсбуці.
Поделиться:

Назад к списку