+380 44 538-00-06 многоканальный

"Мегатрейд" - офіційний дистрибутор рішень Network OptixАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

Nx_Witness_Hero.png

Нещодавно компанія «Мегатрейд» підписала дистрибуторський контракт із американською компанією Network Optix – виробником ефективних рішень для управління відео. Відтепер компанія «Мегатрейд» має право на дистрибуцію рішень Network Optix, зокрема платформи Nx Witness, на території України.


Головний продукт компанії – Nx Witness – це відкрита, ресурсно-економна та зручна у налаштуванні платформа для управління відео, здатна керувати автономними середовищами, відео потоками та інтегрованими системами, пристроями. Nx – безкоштовна платформа для потокового мовлення – це хмарний додаток для віддаленого доступу, яка масштабується до будь-якого розміру і купується у вигляді ліцензій тільки при записі IP-камер. Nx Witness відкрита для розробників, із великою API та SDK-документацією, вона є зручною у використанні, дозволяючи системним інтеграторам створювати власні додатки для кожного проекту та замовника.


Nx Witness вирізняється багатьма перевагами на тлі інших систем IP відеоспостереження, зокрема:


 1. Nx Witness був розроблений з використанням новітніх технологій.
  Nx Witness побудовано з використанням новітніх технологій кроссплатформеного кодування (QT), дозволяє швидко розробляти і розгортати функціональність Nx для будь-якої операційної системи.
 2. Оновлення усієї системи Nx Witness одним кліком.
  Користувачі оновлюють всю систему одним натисканням кнопки, заощаджуючи тисячі доларів та час фахівців, які обслуговують систему. Запрошуємо до майбутнього!
 3. Nx Witness – надзвичайно легкий додаток.
  Програмне забезпечення Nx Witness легко та економічно споживає ресурси обладнання. Nx Witness можна встановити на ARM® пристрої (наприклад, Raspberry Pi).
 4. Nx Witness використовує server-hive архітектуру.
  Server-hive архітектура розроблена за допомогою SQLite. Nx Witness Media сервери синхронізуються в режимі реального часу по мережам LAN, WAN.
 5. Nx Witness використовує технологію адаптивного потокового мовлення і декодування.
  Технологія адаптивного потокового мовлення і декодування знижує витрати ресурсів центрального процесора (CPU) та інших ресурсів системи.
 6. Nx Witness має вбудований комплект технічних засобів розробника Developer Toolkit.
  Nx Witness надає можливість використовувати SDK, Server API, Storage SDK для розробки власних плагінів для сторонніх систем або інтегрувати різноманітні системи за допомогою Nx Developer Tools. Nx Witness Developer Toolkit включено до кожного інсталяційного пакету Nx Witness.
 7. В Nx Witness включено Automatic Camera Failover.
  У разі збою Nx Witness перемикає камери відеоспостереження на інший Nx Witness Server автоматично – функціональність доступна безкоштовно. Опція корпоративного рівня можлива завдяки нашої server-hive архітектури.
 8. Революційний інтерфейс користувача Nx Witness (Flexible Grid User Interface).
  Надгнучке налаштування інтерфейсу користувача Nx Witness відрізняється від усіх інших рішень, які існують у світі. Користувачі можуть створювати додаткову задачу та зберігати необмежену кількість закладок.
 9. Nx Witness включає безкоштовні оновлення назавжди.
  Всі оновлення системи управління відео Nx Witness доступна безкоштовно назавжди. Це потрібно розуміти правильно – користувачі, які придбали ліцензії Nx Witness Professional Recording Licence не сплачують за заплановані версії системи і всі оновлення.
 10. Доступна підтримка відео аналітики (in-cameras analytics).
  Відео аналітика доступна зокрема таких виробників камер, як Axis, Digital Watchdog, Hanwha та Hikvision. Компанія планує розширити перелік виробників камер, відштовхуючись від проектів та відгуків партнерів.
 11. Налаштування бітрейту при запису.
  Налаштування бітрейту можлива на камерах виробників Acti, Axis, Hanwha, Hikvision та інших ONVIF пристроїв. Оптимізація використання сховищ і мережі.
 12. Поліпшений експорт відео із помітками і закладками.
  Користувачі можуть додавати накладки на відео (зображення, текст) під час експорту.
 13. Покращена функціональність роботи з архівами.
  Користувачі отримають повідомлення під час перегляду будь-якого зміненого архіву. Відстеження несанкціонованого доступу до сховища, наприклад, переміщення або видалення файлів, в цьому випадку буде відстежено.

Якщо у вас виникли питання, або ви бажаєте більше дізнатися про платформу Nx Witness, звертайтесь до нас за електронною адресою: cctv@megatrade.ua. Наші фахівці завжди будуть раді відповісти на ваші
питання.
Поделиться:

Назад к списку