+380 44 538-00-06 многоканальный

Концепція віртуального купольного захистуАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

телеком1.png

На сьогоднішній день на ринку безпеки існує велика кількість різноманітних рішень для захисту периметру, проте кожне з них працює з різним ступенем якості та ефективності. Компанія «Мегатрейд» пропонує комплексне рішення для повної безпеки за допомогою «концепції віртуального купольного захисту».


Сьогодні існує велика кількість рішень для захисту периметру від таких об’єктів, як люди, автомобілі або човни, проте досі не існує ефективного рішення для захисту об’єктів одночасно від наближення людей, автомобілів, човнів та повітряних безпілотних літальних апаратів. Але комплексна система, яку пропонує компанія «Мегатрейд», вирішує ці задачі. Зокрема, система забезпечує:

 • Ефективне виявлення на будь-якій місцевості (вода/пустеля/гори/ліси)
 • Оцінка реальної позиції усіх типів «підозрюваних»
 • Автоматична класифікація типу об’єктів
 • Множинне відстеження
 • Автоматичне наведення камери або тепловізора на об’єкт, сповіщення звуковими сигналами.


Як це працює?

 1. Радар автоматично знаходить об’єкт і передає координати на PTZ-відеокамеру.
 2. Відеокамера автоматично повертається до цього об’єкту і надає відеоінформацію оператору системи безпеки.
 3. Зважаючи на отриману інформацію, оператор приймає рішення.

телеком4.png

Радарна система

Ця система була розроблена для автоматичного виявлення безпілотних літальних апаратів, а також наземних та надводних об’єктів, координат, швидкості та збору цільових даних оптоелектронним обладнанням і електронними комплексами протидії.

Діапазон виявлення:

 • Повітряні безпілотні апарати – 1800 м
 • Наземні та надводні об’єкти – 4700 м
 • Транспортні засоби, моторні човни – 8300 м


PTZ камера

Камера автоматично вказує на об’єкти, що були виявлені радаром. Після цього оператор системи безпеки отримує інформацію про виявлення підозрілого об’єкту. Відеозображення дозволяє оператору зрозуміти характеристики об’єкту та підготувати міри протидії.

телеком2.png

Програмне забезпечення для керування системою

Програмне забезпечення було розроблено з використанням сучасних технологій кроссплатформного кодування (QT), саме тому воно дозволяє швидко розробляти та розгортати функціональність для будь-якої операційної системи. Крім того, користувачі можуть оновити систему лише одним натисканням клавіши. Це дозволяє заощаджувати не тільки гроші, але й час фахівців, які обслуговують цю систему.


Програмне забезпечення не потребує великих обчислювальних потужностей. Воно використовує server-hive інфраструктуру та було розроблено за допомогою SQLite. Програмне забезпечення серверів синхронізується в режимі реального часу по мережам LAN, WAN. Також надає можливість використовувати SDK, Server API, Storage SDK для розробки власних плагінів або інтеграції сторонніх систем. Під час збою програмне забезпечення автоматично переключає камери на інший сервер.


Дальність виявлення

телеком3.png


Області застосування

Громадський сектор:


Армія / Поліція / Прикордонна Служба / Внутрішні Війська / Урядові установи / Аеропорти / Морські порти / Залізниця / Автостради / Муніципальні споруди / Стадіони / Виправні установи / Паливно-енергетичний комплекс / Атомні станції / Гідростанції / Водосховище / Видобуток корисних копалин / Нафтогазова галузь / Зустрічі на вищому рівні / Конференції


Приватний сектор:

Резиденції / Вілли / VIP / Офіси
Поделиться:

Назад к списку