+380 44 538-00-06 многоканальный

GFK Ukraine обирає офісне обладнання RicohАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

GFK Ukraine – українське представництво одного з найбільших інститутів з ринкових досліджень – обирає офісне обладнання для друку Ricoh. Минулого тижня представники компанії обрали друкуюче обладнання Ricoh для модернізації внутрішніх процесів документообігу та друку. Свій вибір вони зробили на користь декількох передових кольорових БФП Ricoh MP C3004EXSP з буклет-фінішером та MP C307SPF.


Фахівці відділу Ricoh в компанії «Мегатрейд» провели вже звичний перелік робіт: інсталювали апарати, підключили та зробили необхідні налаштування. Після цього провели навчання серед працівників компанії GFK Ukraine. Крім того, планується провести додатковий спектр робіт з налаштування софту аутентифікації по картці доступу до апаратів та блокований друк. Отже, вітаємо компанію GFK Ukraine із придбанням передового обладнання Ricoh.

IMG_20180607_153755.jpg


До речі, на нашому складі наявні інші БФП Ricoh для офісів та середніх підприємств, які вже чекають на ваше замовлення. Про наявність моделей або для уточнення інформації звертайтесь до нашої команди Ricoh за електронною адресою: ricoh@megatrade.ua.


Також нагадуємо, що на нашій презентаційній сторінці http://ricoh.megatrade.ua/ ви в будь-який зручний час зможете ознайомитись із друкуючими апаратами Ricoh, передивитися їхні технічні особливості та відгуки наших клієнтів, а також замовити консультацію наших фахівців. Будемо завжди раді відповісти на ваші запитання.

IMG_20180607_153023_HDR.jpg    
Поделиться:

Назад к списку