+380 44 538-00-06 многоканальный

Бездротові точки доступу Ruckus Unleashed доступні до замовленняАвтор: Пресс-служба Мегатрейд

Шановні колеги!


Компанія «Мегатрейд» рада оголосити, що на нашому складі доступні до замовлення Wi-Fi обладнання одного з найтехнологічніших виробників світу – Ruckus. Наразі доступні бездротові точки доступу Ruckus R310 Unleashed, R510 Unleashed та R610 Unleashed. До головних переваг цих точок доступу можна віднести:


  • Збільшений діапазон потребує меншу кількість точок доступу
  • Технологія вибору каналу, яка оптимізує пропускну спроможність
  • Інтуїтивно зрозумілі налаштування та управління
  • Простий перехід на мережу Wi-Fi із більш високою швидкістю передачі даних
  • Футуристичний дизайн корпусу з низьким профілем для зручності розгортання


Що таке Ruckus Unleashed?

Відтепер завдяки Ruckus компанії малого та середнього бізнесу можуть розгортати високопродуктивні Wi-Fi мережі, які повністю відповідають бюджету замовника, не потребують дуже глибоких знань при використані та задовольняють усім вимогам з покриття мережі. Точки доступу Unleashed в своїй основі мають технологію 802.11ac, яка гарантує користувачам більш високу швидкість, краще покриття та покращену надійність у порівнянні із попередніми бездротовими технологіями.


Завдяки Unleashed кожна точка доступу в мережі буде активно обслуговувати клієнтів. А саме, це рішення не потребує контролеру, підтримує розгортання у межах одного місця і може обслуговувати до 25 точок доступу і (або) 512 клієнтів.


Крім того, моделі Ruckus R510 Unleashed та R610 Unleashed вирізняються новітньою технологією MU-MIMO, яка підвищує продуктивність мережі для всіх клієнтів, а крім того – вони чудово підтримують технології IoT, наприклад BLE за допомогою USB-порту. Бездротові точки доступу Ruckus забезпечують підвищену пропускну спроможність мережі, одночасне обслуговування більшої кількості пристроїв клієнтів, включаючи пристрої, які не підтримують технологію Wave 2, завдяки чому покращується продуктивність усієї мережі.


Якщо ви відносите себе до вкрай вимогливих клієнтів і вам потрібно спочатку протестувати обладнання перед тим, щоб прийняти рішення, тоді ми маємо рішення і для вас. На нашому складі також доступне демо обладнання Ruckus, зокрема точки доступу R510 Unleashed, R610 Unleashed та H510; комутатор ICX 7150 та контролер ZoneDirector 1200. Отже, дзвоніть нам, завітайте до нашого офісу, тестуйте обладнання власноруч та переконайтесь у перевагах Ruckus. За більш детальною інформацією звертайтесь за електронною адресою ruckus@megatrade.ua.
Поделиться:

Назад к списку