+380 44 538-00-06 многоканальный

Network Optix

Network Optix - це компанія-розробник програмного забезпечення, який концентрується на розробці ефективних рішень для управління відео.


Ссылки:


Ідея заснування виникла на базі потреб створення більш продуктивних рішень для роботи та управління IP-камерами.


Компанію Network Optix було засновано у серпні 2010 року. Штаб-квартира знаходиться у місті Бербанк, Каліфорнія, США. Центри міжнародних продажів та підтримки також знаходяться у Тайбеї, Мельбурні, Парижі, Амстердамі, Москві.


Місія компанії Network Optix – прагнути до того, аби бути двигуном, який створює найбільш інтелектуальні відео додатки на планеті та:


  • Створювати просте у використанні програмне забезпечення;
  • Створювати програмне забезпечення, здатне ідентифікувати будь-яку підключену до мережі камеру;
  • Створювати програмне забезпечення, яке можна встановити та запустити на більшості комп’ютерів;
  • Створювати надійне та стабільне програмне забезпечення;
  • Створювати доступне та просте у використанні програмне забезпечення.


Network Optix робить складне IP відео спостереження більш простим. Завдяки унікальній архітектурі серверу, автоматичному відключенню камери, оновленню система завдяки одному кліку, автоматичному виявленню пристрою ONVIF та найбільш гнучкому інтерфейсу у світі для перегляду, керування та обміну IP-відео, компанія встановлює нові стандарти у відеоспостереженні, поєднуючи потужні функції для підприємств та зручний дизайн для користувачів.


Головний продукт компанії – Nx Witness – це відкрита, ресурсно-економна та зручна у налаштуванні платформа для управління відео, здатна керувати автономними середовищами, відео потоками та інтегрованими системами, пристроями. Nx – безкоштовна платформа для потокового мовлення – це хмарний додаток для віддаленого доступу, яка масштабується до будь-якого розміру і купується у вигляді ліцензій тільки при записі IP-камер. Nx Witness відкрита для розробників, із великою API та SDK-документацією, вона є зручною у використанні,
дозволяючи системним інтеграторам створювати власні додатки для кожного проекту та замовника.