+380 44 538-00-06 многоканальный

Мегатрейд на конференції "СКС 2019"

Мегатрейд на конференції "СКС 2019"

Автор: Пресс-служба Мегатрейд

Компанія «Мегатрейд» - проектний партнер конференції «СКС. СКУД и видеонаблюдение 2019» запрошує усіх бажаючих відвідати цей захід.


«Мегатрейд», за підтримки провідних вендорів Panduit та Simon, презентує нові рішення для побудови структурованих кабельних систем. Зокрема, на конференції буде представлено нове рішення для будівництва екранованих кабельних мереж від Panduit. Розширення лінійки Netkey, яка спрямована на сегмент невеликих – до 1000 портів – проектів, включає в себе нові екрановані Keystone модулі, патчпанелі, розетки та патчкорди. На стенді також будуть продемонстровані нові оптичні рішення HD Flex, а також новий апарат Opticam-2, якій дозволяє проводити вимірювання якості встановлення обжимного оптичного конектора відразу, в процесі встановлення.


На стенді також буде представлена продуктова лінійка Simon. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наш стенд, отримати консультацію від експертів та дізнатись про приклади використання рішень Simon. Не забувайте, що найактивніші учасники конференції отримають чудові подарунки від Simon.


Не варто забувати, що у світі, в якому до систем відеоспостереження висувають дуже високі вимоги, а існуюча інфраструктура багатьох підприємств нагадує суцільний «зоопарк» різноманітних пристроїв, виникає гостра необхідність у єдиному рішенні, яке б змогло швидко, а головне – легко налаштувати систему управління відео різного масштабу та складності. І таке рішення вже існує!


Зустрічайте – Nx Witness! Це відкрита, проста та надійна платформа управління IP-відео, яка надає користувачам можливість створювати індивідуальні мережеві рішення без обмежень в налаштуваннях для будь-якого типу проектів. Особливо цікавим це рішення буде для великих компаній-інтеграторів, які займаються побудовою систем відеоспостереження та їхньої інтеграції з іншими системами.


А крім того, ми підготуємо для вас стенд із провідними рішеннями від компанії Milesight. На вас чекатимуть новітні камери, потужні відеорегістратори, панорамні камери, а також ми продемонструємо роботу модулів відео аналітики в режимі реального часу.


Отже, буде дуже цікаво, тому не пропустіть цю подію!
Поделиться:

Назад к списку